385 ₴
Застосування:
Оригінальні номери та аналоги:
DAF 0366 351, ST-TEMPLIN 04.120.0282.160, SAMPA 050.024, PE Automotive 103.058-00A, APlus 23176AP, DAF 366 351, LEMFÖRDER 37817 01, DT Spare Parts 5.13125, AUGER 51848, CASALS 7452, MOOG DF-SB-5251| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 17365 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Внутрішній діаметр | 65 мм |
| Довжина | 60 мм |
| Зовнішній діаметр | 84 мм |
| Місце встановлення | Задня |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Daf |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |