



1 009 ₴
Застосування:
Оригінальні номери та аналоги:
MAGNETI MARELLI 153071762561, CITROËN 16 089 337 80, PEUGEOT 16 089 337 80, FEBI BILSTEIN 176328, MITSUBISHI 1770A172, MITSUBISHI 1770A253, TOYOTA 23300-30340, TOYOTA 23390-30340, TOYOTA 23390-36760, UFI 24.465.00, UFI 24.469.00, CONTINENTAL 28.0002-4258.2, SUBARU 42072AJ130, SUBARU 42072-AJ130, SUBARU 42702-AG060, RIDEX 9F0166, ACKOJA A37-0099, BLUE PRINT ADC42364, ASHUKI by Palidium C221-16, CLEAN FILTERS DN2729, Dr!ve+ DP1110.13.0125, OPEN PARTS EFF5263.20, BOSCH F 026 402 172, BOSCH F 026 402 830, KAISHIN FC1291, HERTH+BUSS JAKOPARTS J1335070, KNECHT KC 510D, MAHLE KC 510D, AMC Filter MF-4646, KAVO PARTS MF-4646, SOFIMA S 4465 NR, SOFIMA S 4469 NR, Stark SKFF-0870165, HIFI FILTER SN 25098, AMC Filter TF-1652, KAVO PARTS TF-1652, MITSUBISHI TS200013, WILMINK GROUP WG1426303, WILMINK GROUP WG2218130, WILMINK GROUP WG2230168| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | H509WK |
| Виробник | HENGST FILTER |
| Висота | 130 мм |
| Діаметр ущільнювального кільця | 64 мм |
| Зовнішній діаметр | 94 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Subaru, Citroen, Peugeot, Mitsubishi, Toyota |
| Тип фільтра | Накручувальний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |