

652 ₴
Застосування:
Оригінальні номери та аналоги:
IAP QUALITY PARTS 121-20100, IAP QUALITY PARTS 121-20100G, GENERAL MOTORS 13272717, AKRON-MALÒ 1500524, MAGNETI MARELLI 152071761701, EUROREPAR 1613722380, KRAFT AUTOMOTIVE 1711555, AUTOMEGA 180021210, ACDelco 19347470, ASHIKA 20-0W-W11, TOPRAN 207 778, JAPKO 20W11, Omnicraft 2133213, MAXGEAR 26-0785, MASTER-SPORT GERMANY 26106-LF-PCS-MS, MASTER-SPORT GERMANY 26108-LF-PCS-MS, MAXGEAR 26-1412, CONTINENTAL 28.0002-0230.2, UFI 30.422.00, FEBI BILSTEIN 34402, RED-LINE 36CV034, SWAG 40 93 4402, KOLBENSCHMIDT 50014573, MAPCO 60282, MEYLE 612 321 0006, ASAM AUTOMOTIVE 70145, STELLOX 71-01069-SX, ASAM AUTOMOTIVE 77098, OPEL 8 35 056, RIDEX 8A0371, CADILLAC (SGM) 90765665, CHEVROLET (SGM) 90765665, JS ASAKASHI A0460, KAISHIN A10245, PURFLUX A1380, DENCKERMANN A141143, TECNOCAR A2332, 1A FIRST AUTOMOTIVE A63505, SAKURA Automotive A-65430, BLUE PRINT ADG022102, FILTRON AP 051/8, TECNECO FILTERS AR10879PM, CWORKS B13MR0139, JC PREMIUM B2X069PR, BORG & BECK BFA2179, BSG BSG 65-135-017, BSG BSG 65-135-019, MANN-FILTER C 26 106, FRAM CA10879, CHAMPION CAF100986P, SAMPIYON FILTER CP 0331 P, DACO Germany DFA0400, Dr!ve+ DP1110.10.0211, OPEN PARTS EAF3260.10, COMLINE EAF757, MECAFILTER ELP9300, BOSCH F 026 400 385, KAMOKA F220701, BREMSI FA1048, FI.BA FA-2070, KLAXCAR FRANCE FA425z, JAPANPARTS FA-W11S, FIL FILTER HP 2263, HERTH+BUSS JAKOPARTS J1320914, MFILTER K 778, ZEKKERT LF-1118, LUCAS LFAF161, LUCAS FILTERS LFAF161, MOTAQUIP LVFA1419, KNECHT LX 2882, MAHLE LX 2882, CLEAN FILTERS MA3167, ALCO FILTER MD-8530, MISFAT P464, MULLER FILTER PA3505, CoopersFiaam PA7663, QUINTON HAZELL QFA0767, SOFIMA S 3422 A, HIFI FILTER SA 5243, SCT - MANNOL SB 2233, Stark SKAF-0060377, CHAMPION U986/606, VAICO V40-0654, WIX FILTERS WA9654, WILMINK GROUP WG1019295, WILMINK GROUP WG1216341, WILMINK GROUP WG1440448, WILMINK GROUP WG1747404, WILMINK GROUP WG1792284, WILMINK GROUP WG2218942, WILMINK GROUP WG2284557| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | E1026L |
| Виробник | HENGST FILTER |
| Висота | 33 мм |
| Довжина | 250 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Opel, Chevrolet |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 256 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |