



819 ₴
Застосування:
Оригінальні номери та аналоги:
MEYLE 014 321 0004/S, TRUCKTEC AUTOMOTIVE 02.14.140, PROFIT 1512-3157, EUROREPAR 1638026880, KRAFT AUTOMOTIVE 1711141, KRAFT AUTOMOTIVE 1711142, Omnicraft 2133273, MASTER-SPORT GERMANY 27006-LF-PCS-MS, CONTINENTAL 28.0002-0058.2, UFI 30.463.00, MERCEDES-BENZ 642 094 02 04, MERCEDES-BENZ 642 094 03 04, MERCEDES-BENZ 642 094 22 04, MERCEDES-BENZ 642 094 30 04, FREY 703120801, RIDEX 8A0645, MERCEDES-BENZ A 642 094 22 04, MERCEDES-BENZ A 642 094 30 04, JS ASAKASHI A0252SET, PURFLUX A1327-2, DENCKERMANN A141295, TECNOCAR A2309-2, SAKURA Automotive A-53830, SAKURA Automotive A-53950-S, 1A FIRST AUTOMOTIVE A63700, MERCEDES-BENZ A642 094 02 04, MERCEDES-BENZ A642 094 03 04, FILTRON AP 034/4-2x, TECNECO FILTERS AR10662PMX2, BORG & BECK BFA2246, MANN-FILTER C 27 000-2, MANN-FILTER C 27 006, FRAM CA10662-2, CHAMPION CAF100844P, Dr!ve+ DP1110.10.0773, HENGST FILTER E1031L-2, OPEN PARTS EAF3387.10, COMLINE EAF634, BOSCH F 026 400 389, ASHIKA FA-0521JM, JAPANPARTS FA-0521JM, JAPKO FA-0521JM, BREMSI FA0536, FI.BA FA-8819, FI.BA FA-8830, MECAFILTER JLP9290, ZEKKERT LF-1702, LUCAS LFAF497S, LUCAS FILTERS LFAF497S, KNECHT LX 1850/2, MAHLE LX 1850/2, CLEAN FILTERS MA3180, ALCO FILTER MD-8406, MISFAT P702, MULLER FILTER PA3700, CoopersFiaam PA7650-2, QUINTON HAZELL QFA0706, SOFIMA S 3463 A, HIFI FILTER SA 5284, SCT - MANNOL SB 2176, Stark SKAF-0060644, VAICO V30-1336, MOTAQUIP VFA1203, WIX FILTERS WA9504, WILMINK GROUP WG1216102, WILMINK GROUP WG2284561| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | E1030L01 |
| Виробник | HENGST FILTER |
| Висота | 36 мм |
| Довжина | 274 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 144 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |