


1 534 ₴
Застосування:
Оригінальні номери та аналоги:
FEBI BILSTEIN 108741, BMW 13 71 7 798 342, AKRON-MALÒ 1500410, KRAFT AUTOMOTIVE 1712740, MAXGEAR 26-0980, CONTINENTAL 28.0002-0211.2, UFI 30.406.00, MASTER-SPORT GERMANY 33001-LF-PCS-MS, TOPRAN 502 214, MAPCO 60112, RIDEX 8A0444, JS ASAKASHI A0305, DENCKERMANN A141656, PURFLUX A1496, TECNOCAR A2427, SAKURA Automotive A-30140, 1A FIRST AUTOMOTIVE A63524, BLUE PRINT ADB112202, FILTRON AP 029/1, TECNECO FILTERS AR33001PMS, BORG & BECK BFA2489, MANN-FILTER C 33 001, FRAM CA11013, Dr!ve+ DP1110.10.0341, OPEN PARTS EAF3311.10, COMLINE EAF891, MECAFILTER ELP9352, BOSCH F 026 400 410, ASHIKA FA-0116JM, JAPANPARTS FA-0116JM, JAPKO FA-0116JM, BREMSI FA1231, FI.BA FA-2104, KLAXCAR FRANCE FA692z, ZEKKERT LF-1925, MOTAQUIP LVFA1516, KNECHT LX 2641, MAHLE LX 2641, ALCO FILTER MD-8516, MULLER FILTER PA3524, CoopersFiaam PA7719, QUINTON HAZELL QFA0017, SOFIMA S 3406 A, HIFI FILTER SA 5245, Stark SKAF-0060446, VAICO V20-0041, WIX FILTERS WA9656, WILMINK GROUP WG1216266, WILMINK GROUP WG2217274, WILMINK GROUP WG2228082, WILMINK GROUP WG2284569| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | E1064L |
| Виробник | HENGST FILTER |
| Висота | 57 мм |
| Довжина | 324 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 256 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |