


759 ₴
Застосування:
Оригінальні номери та аналоги:
FEBI BILSTEIN 108311, IAP QUALITY PARTS 121-20121, GENERAL MOTORS 13319421, AKRON-MALÒ 1500584, MAGNETI MARELLI 153071760736, EUROREPAR 1612866680, KRAFT AUTOMOTIVE 1711536, AUTOMEGA 180022010, ACDelco 19347468, TOPRAN 208 065, Omnicraft 2133211, MAXGEAR 26-0786, CONTINENTAL 28.0002-0680.2, MASTER-SPORT GERMANY 29012-LF-PCS-MS, UFI 30.A23.00, RED-LINE 36CV041, MAPCO 60383, ASAM AUTOMOTIVE 70861, OPEL 8 34 125, OPEL 8 34 895, RIDEX 8A0261, GENERAL MOTORS 95519047, JS ASAKASHI A0267, KAISHIN A10329, PURFLUX A1332, DENCKERMANN A141735, TECNOCAR A2314, SAKURA Automotive A-32030, 1A FIRST AUTOMOTIVE A63579, BLUE PRINT ADW192202, FILTRON AP 152/5, TECNECO FILTERS AR10685PMS, BORG & BECK BFA2311, BSG BSG 65-135-021, MANN-FILTER C 29 012, FRAM CA10685, SAMPIYON FILTER CP 0329 PF, DACO Germany DFA2706, Dr!ve+ DP1110.10.0212, OPEN PARTS EAF3526.10, COMLINE EAF802, MECAFILTER ELP9199, BOSCH F 026 400 244, BREMSI FA1044, KLAXCAR FRANCE FA463z, FIL FILTER HP 2324, HERTH+BUSS JAKOPARTS J1320921, ZEKKERT LF-1018, LUCAS LFAF566, LUCAS FILTERS LFAF566, MOTAQUIP LVFA1494, KNECHT LX 3062, MAHLE LX 3062, CLEAN FILTERS MA3189, ALCO FILTER MD-8598, MISFAT P697A, MULLER FILTER PA3579, CoopersFiaam PA7655, ASHUKI by Palidium PAL2-2513, QUINTON HAZELL QFA0938, SOFIMA S 3A23 A, HIFI FILTER SA 5250, SCT - MANNOL SB 2308, Stark SKAF-0060267, VAICO V40-0893, WIX FILTERS WA9740, WILMINK GROUP WG1216395, WILMINK GROUP WG2206398, WILMINK GROUP WG2223725, WILMINK GROUP WG2228018, WILMINK GROUP WG2284440| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | E1083L |
| Виробник | HENGST FILTER |
| Висота | 51 мм |
| Довжина | 290 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Opel, Chevrolet, Saab |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 258 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |