

664 ₴
Застосування:
Оригінальні номери та аналоги:
FEBI BILSTEIN 109082, MEYLE 11-12 321 0027, BMW 13 71 7 568 728, PEUGEOT 1444.TT, CITROËN 1444-TT, AKRON-MALÒ 1500186, MAGNETI MARELLI 152071761710, EUROREPAR 1611891680, KRAFT AUTOMOTIVE 1715939, AUTOMEGA 180034210, HOFFER 18581, MEAT & DORIA 18581, Omnicraft 2133283, MAXGEAR 26-1414, OPEL 3 557 948, MASTER-SPORT GERMANY 36003-LF-PCS-MS, KOLBENSCHMIDT 50014665, MAPCO 60873, TOPRAN 723 216, VALEO 728702, RIDEX 8A0313, JS ASAKASHI A0522, PURFLUX A1274, DENCKERMANN A141019, SAKURA Automotive A-21940, TECNOCAR A2246, 1A FIRST AUTOMOTIVE A63520, BLUE PRINT ADP152204, FILTRON AP 196/4, TECNECO FILTERS AR10416PMHE, BORG & BECK BFA2394, BSG BSG 70-135-012, BSG BSG 70-135-032, MANN-FILTER C 36 003, FRAM CA10416, DACO Germany DFA0616, Dr!ve+ DP1110.10.0700, OPEN PARTS EAF3616.10, COMLINE EAF793, MECAFILTER ELP9126, BOSCH F 026 400 219, ASHIKA FA-0628JM, JAPANPARTS FA-0628JM, JAPKO FA-0628JM, BREMSI FA1347, KLAXCAR FRANCE FA379z, FIL FILTER HP 2261 A, MFILTER K 7147, ZEKKERT LF-1102, LUCAS LFAF512, LUCAS FILTERS LFAF512, MOTAQUIP LVFA1429, KNECHT LX 2033, MAHLE LX 2033, CLEAN FILTERS MA3182, ALCO FILTER MD-8718, MISFAT P588, MULLER FILTER PA3520, CoopersFiaam PA7559, ASHUKI by Palidium PAL2-2139, QUINTON HAZELL QFA0031, HIFI FILTER SA 5264, SCT - MANNOL SB 2290, Stark SKAF-0060319, VAICO V42-0135, WIX FILTERS WA9689, WILMINK GROUP WG1104037, WILMINK GROUP WG1380666, WILMINK GROUP WG2152152, WILMINK GROUP WG2206409, WILMINK GROUP WG2222178, WILMINK GROUP WG2228199, WILMINK GROUP WG2284420| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | E1086L |
| Виробник | HENGST FILTER |
| Висота | 41 мм |
| Довжина | 360 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Citroen, Opel, Peugeot, Mini |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 144 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |