


565 ₴
Застосування:
Оригінальні номери та аналоги:
FORD 1 731 778, FORD 1 741 459, DT Spare Parts 13.48002, MAGNETI MARELLI 153071762358, EUROREPAR 1616268580, AUTOMEGA 180032810, MAXGEAR 26-0992, CONTINENTAL 28.0002-0474.2, UFI 30.A17.00, TOPRAN 304 350, MASTER-SPORT GERMANY 35009-LF-PCS-MS, FEBI BILSTEIN 49645, MAPCO 60074, STELLOX 71-01445-SX, MEYLE 712 321 0016, RENAULT TRUCKS 7424999339, RIDEX 8A0227, DENCKERMANN A141746, PURFLUX A1562, SAKURA Automotive A-19870, TECNOCAR A2486, JS ASAKASHI A51004, 1A FIRST AUTOMOTIVE A63633, BLUE PRINT ADF122221, FLEETGUARD AF4448, FILTRON AP 023/5, CWORKS B13MR0063, BORG & BECK BFA2133, MANN-FILTER C 35 009, FRAM CA11488, FORD CC11-9601-CB, SAMPIYON FILTER CP 0341, DACO Germany DFA1012, Dr!ve+ DP1110.10.0225, OPEN PARTS EAF3595.10, COMLINE EAF829, MECAFILTER ELP9411, BOSCH F 026 400 373, ASHIKA FA-0313JM, JAPANPARTS FA-0313JM, JAPKO FA-0313JM, BREMSI FA0634, KLAXCAR FRANCE FA203z, FI.BA FA-8850, FAST FT37154, FIL FILTER HP 2301, HERTH+BUSS JAKOPARTS J1320864, MFILTER K 7032, LYNXauto LA-1952, LUCAS LFAF530, LUCAS FILTERS LFAF530, MOTAQUIP LVFA1489, KNECHT LX 2065/1, MAHLE LX 2065/1, CLEAN FILTERS MA3229, ALCO FILTER MD-8664, MISFAT P195, MULLER FILTER PA3633, CoopersFiaam PA7771, ASHUKI by Palidium PAL2-2147, QUINTON HAZELL QFA0902, SOFIMA S 3A17 A, HIFI FILTER SA 5277, SCT - MANNOL SB 2362, Stark SKAF-0060232, VAICO V25-1762, WIX FILTERS WA9758, WILMINK GROUP WG1216185, WILMINK GROUP WG2218694, WILMINK GROUP WG2232414, WILMINK GROUP WG2284545, WILMINK GROUP WG2309009| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | E1089L |
| Виробник | HENGST FILTER |
| Висота | 37 мм |
| Довжина | 342 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 301 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Ford |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |