


595 ₴
Застосування:
Оригінальні номери та аналоги:
VAG 04E 129 620 A, VW (FAW) 04E 129 620 C, VW (SVW) 04E 129 620 C, VAG 04E 129 620 F, FEBI BILSTEIN 103007, JP GROUP 1118610100, TOPRAN 116 063, HOFFER 18712, MEAT & DORIA 18712, MASTER-SPORT GERMANY 21014-LF-PCS-MS, MAXGEAR 26-2426, UFI 30.713.00, KOLBENSCHMIDT 50019010, STELLOX 71-01940-SX, JS ASAKASHI A0719, PURFLUX A1011, DENCKERMANN A141783, SAKURA Automotive A-31270, 1A FIRST AUTOMOTIVE A63247, BLUE PRINT ADV182274, FILTRON AP 139/7, TECNECO FILTERS AR21014PM, BORG & BECK BFA2611, MANN-FILTER C 21 014, FRAM CA12016, Dr!ve+ DP1110.10.0556, OPEN PARTS EAF3683.10, COMLINE EAF940, MECAFILTER ELP9492, BOSCH F 026 400 581, BREMSI FA0581, ASHIKA FA-0926JM, JAPANPARTS FA-0926JM, JAPKO FA-0926JM, KLAXCAR FRANCE FA521z, FIL FILTER HP 2418, MFILTER K 7152, VW (FAW) L 04E 129 620 A, VW (FAW) L 04E 129 620 C, VW (FAW) L 04E 129 620 F, LYNXauto LA-495, ZEKKERT LF-1002, LUCAS LFAF635, LUCAS FILTERS LFAF635, MOTAQUIP LVFA1616, KNECHT LX 4418, MAHLE LX 4418, CLEAN FILTERS MA3477, ALCO FILTER MD-8870, MISFAT P596, MULLER FILTER PA3247, QUINTON HAZELL QFA0989, SOFIMA S 3713 A, HIFI FILTER SA 5414, SCT - MANNOL SB 2381, VAICO V10-8738, WIX FILTERS WA9828, WILMINK GROUP WG1916646, WILMINK GROUP WG2170937, WILMINK GROUP WG2223595, WILMINK GROUP WG2226722, WILMINK GROUP WG2284713| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | E1163L |
| Виробник | HENGST FILTER |
| Висота | 35 мм |
| Довжина | 206 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Skoda, Volkswagen, Seat |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 192 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |