

594 ₴
Застосування:
Оригінальні номери та аналоги:
EUROREPAR 1667454180, FEBI BILSTEIN 184368, HOFFER 18636, MEAT & DORIA 18636, ACDelco 19372655, ASHIKA 20-0H-H28, JAPKO 20H28, Omnicraft 2441420, MAXGEAR 26-2391, CONTINENTAL 28.0002-0505.2, KIA 28113 2W300, HYUNDAI 28113-2W300, UFI 30.A20.00, KOLBENSCHMIDT 50014743, VALEO 585831, STELLOX 71-01937-SX, RIDEX 8A0670, KAISHIN A10308, JS ASAKASHI A11003, DENCKERMANN A142098, PURFLUX A1584, TECNOCAR A2507, SAKURA Automotive A-28760, 1A FIRST AUTOMOTIVE A63654, BLUE PRINT ADG022138, FILTRON AP 197/1, TECNECO FILTERS AR29019PMJ, CWORKS B13CR0035, JC PREMIUM B20538PR, BORG & BECK BFA2417, MANN-FILTER C 29 019, FRAM CA11727, Dr!ve+ DP1110.10.0704, OPEN PARTS EAF3692.10, COMLINE EAF892, MECAFILTER ELP9425, BOSCH F 026 400 446, KAMOKA F238801, BREMSI FA1211, KLAXCAR FRANCE FA645z, JAPANPARTS FA-H28S, CWORKS G2412Q2W300, AMC Filter HA-735, KAVO PARTS HA-735, HERTH+BUSS JAKOPARTS J1320543, LUCAS LFAF476, LUCAS FILTERS LFAF476, MOTAQUIP LVFA1532, KNECHT LX 3760, MAHLE LX 3760, CLEAN FILTERS MA3260, ALCO FILTER MD-8678, NIPPARTS N1320543, MISFAT P555, MULLER FILTER PA3654, CoopersFiaam PA7792, QUINTON HAZELL QFA0967, SOFIMA S 3A20 A, HIFI FILTER SA 8639, SCT - MANNOL SB 2369, WIX FILTERS WA9789, WILMINK GROUP WG1426408, WILMINK GROUP WG1787502, WILMINK GROUP WG2167475, WILMINK GROUP WG2218979, WILMINK GROUP WG2284603, WILMINK GROUP WG2356793, ASHUKI by Palidium Y017-48| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | E1200L |
| Виробник | HENGST FILTER |
| Висота | 38 мм |
| Довжина | 296 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Kia, Hyundai |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 199 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |