

460 ₴
Застосування:
Оригінальні номери та аналоги:
ASHUKI by Palidium 0396-4130, BOSCH 1 987 429 180, AKRON-MALÒ 1500185, KRAFT AUTOMOTIVE 1718528, FEBI BILSTEIN 184330, ACDelco 19372657, ASHIKA 20-K0-010, JAPKO 20K10, Omnicraft 2441374, Omnicraft 2441380, CONTINENTAL 28.0002-0328.2, KIA 28113 3E000, KIA 28113 3E500, HYUNDAI 28113-3E500, MASTER-SPORT GERMANY 2941-LF-PCS-MS, UFI 30.312.00, UFI 30.633.00, MASTER-SPORT GERMANY 3033-LF-PCS-MS, VALEO 585548, RIDEX 8A0263, KAISHIN A10043, PURFLUX A1218, DENCKERMANN A140740, JS ASAKASHI A2519, SAKURA Automotive A-2844, ACKOJA A53-0402, 1A FIRST AUTOMOTIVE A63265, BLUE PRINT ADG02246, FILTRON AP 182/10, FILTRON AP 182/5, BORG & BECK BFA2250, BORG & BECK BFA2493, MANN-FILTER C 2941, MANN-FILTER C 3033, FRAM CA9525, CHAMPION CAF100760P, Dr!ve+ DP1110.10.0650, Dr!ve+ DP1110.10.0653, EUROREPAR E147274, OPEN PARTS EAF3549.10, COMLINE EAF790, KLAXCAR FRANCE FA326z, KLAXCAR FRANCE FA660z, JAPANPARTS FA-K10S, FIL FILTER HP 5062, HERTH+BUSS JAKOPARTS J1320314, NIPPARTS J1320314, MFILTER K 7063, AMC Filter KA-1583, KAVO PARTS KA-1583, KNECHT LX 1955, MAHLE LX 1955, KNECHT LX 2639, MAHLE LX 2639, ALCO FILTER MD-8608, NIPPARTS N1320342, MULLER FILTER PA3265, QUINTON HAZELL QFA0483, SOFIMA S 3312 A, SOFIMA S 3633 A, KIA S2811 33E000, KIA S2811 33E500, HYUNDAI S28113-3E500, SCT - MANNOL SB 2364, Stark SKAF-0060269, WIX FILTERS WA9428, WIX FILTERS WA9643, WILMINK GROUP WG1216138, WILMINK GROUP WG1216263, WILMINK GROUP WG1378594, WILMINK GROUP WG1378636, WILMINK GROUP WG1747450, WILMINK GROUP WG2206464, WILMINK GROUP WG2219041, WILMINK GROUP WG2283227, WILMINK GROUP WG2301714, WILMINK GROUP WG2356766, ASHUKI by Palidium Y018-01| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | E1204L |
| Виробник | HENGST FILTER |
| Висота | 34 мм |
| Довжина | 300 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Kia |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 238 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |