

527 ₴
Застосування:
Оригінальні номери та аналоги:
AUTOMEGA 180072310, FEBI BILSTEIN 184367, ASHIKA 20-0H-H14, JAPKO 20H14, MAXGEAR 26-0562, MASTER-SPORT GERMANY 2735-LF-PCS-MS, CONTINENTAL 28.0002-0275.2, HYUNDAI 28113-2B000, UFI 30.403.00, MEYLE 37-12 321 0021, ASAM AUTOMOTIVE 70174, TOPRAN 820 102, RIDEX 8A0248, KAISHIN A10159, PURFLUX A1328, DENCKERMANN A140509, TECNOCAR A2310, ACKOJA A52-0406, 1A FIRST AUTOMOTIVE A63178, BLUE PRINT ADG02263, FILTRON AP 122/7, TECNECO FILTERS AR1711PMJ, CWORKS B130G0107, CWORKS B13CR0033, BORG & BECK BFA2459, MANN-FILTER C 2735, FRAM CA10539, COMLINE CHY12265, Dr!ve+ DP1110.10.0520, MECAFILTER ELP9267, BOSCH F 026 400 091, KAMOKA F247201, BREMSI FA2341, KLAXCAR FRANCE FA368z, JAPANPARTS FA-H14S, AMC Filter HA-704, KAVO PARTS HA-704, HERTH+BUSS JAKOPARTS J1320537, LUCAS LFAF213, LUCAS FILTERS LFAF213, MOTAQUIP LVFA1447, KNECHT LX 2832, MAHLE LX 2832, CLEAN FILTERS MA3239, ALCO FILTER MD-8338, MISFAT P507, MULLER FILTER PA3178, CoopersFiaam PA7651, QUINTON HAZELL QFA0918, SOFIMA S 3403 A, SCT - MANNOL SB 2191, Stark SKAF-0060253, WIX FILTERS WA9749, WILMINK GROUP WG1216321, WILMINK GROUP WG1378650, WILMINK GROUP WG1747511, WILMINK GROUP WG2219053, WILMINK GROUP WG2284309, WILMINK GROUP WG2356792| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | E1211L |
| Виробник | HENGST FILTER |
| Висота | 61 мм |
| Довжина | 271 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Hyundai |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 175 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |