

1 085 ₴
Застосування:
Оригінальні номери та аналоги:
FEBI BILSTEIN 101331, BMW 13 71 7 605 913, SWAG 20 10 1331, MAXGEAR 26-2509, CONTINENTAL 28.0002-0584.2, UFI 30.714.00, FREY 803105701, PURFLUX A1702, 1A FIRST AUTOMOTIVE A63692, BLUE PRINT ADB112241, MANN-FILTER C 28 125/1, FRAM CA11795, COMLINE EAF861, BOSCH F 026 400 290, BOSCH F 026 400 787, KLAXCAR FRANCE FA641z, MULLER FILTER PA3692, CoopersFiaam PA7807, QUINTON HAZELL QFA0847, SOFIMA S 3714 A, VAICO V20-2069, WILMINK GROUP WG2217311, WILMINK GROUP WG2226196| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | E1233L |
| Виробник | HENGST FILTER |
| Висота | 43 мм |
| Довжина | 277 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 262 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |