

734 ₴
Застосування:
Оригінальні номери та аналоги:
AKRON-MALÒ 1500223, MAGNETI MARELLI 153071762532, EUROREPAR 1616248380, KRAFT AUTOMOTIVE 1713725, TOYOTA 17801-07010, TOYOTA 17801-30040, TOYOTA 17801-30080, TOYOTA 17801-50040, FEBI BILSTEIN 184275, FEBI BILSTEIN 184425, MAXGEAR 26-0947, MEYLE 30-12 321 0022, MEYLE 30-12 321 0029, MASTER-SPORT GERMANY 32005-LF-PCS-MS, TOPRAN 600 028, RIDEX 8A0182, KAISHIN A10066, PURFLUX A1323, DENCKERMANN A140793, TECNOCAR A2306, BLUE PRINT ADT322108, BLUE PRINT ADT32256, FILTRON AP 143/2, CWORKS B130185194, CWORKS B13MR0068, BORG & BECK BFA2584, MANN-FILTER C 32 005, FRAM CA8918, CHAMPION CAF100886P, CHAMPION CAF100964P, COMLINE CTY12090, Dr!ve+ DP1110.10.0567, MECAFILTER ELP9087, BOSCH F 026 400 225, KAMOKA F248701, KLAXCAR FRANCE FA310z, KLAXCAR FRANCE FA684z, FIL FILTER HP 5095, HERTH+BUSS JAKOPARTS J1322067, NIPPARTS J1322097, MFILTER K 7120, LUCAS LFAF435, LUCAS FILTERS LFAF435, KNECHT LX 1700, MAHLE LX 1700, CLEAN FILTERS MA3054, MISFAT P497, CoopersFiaam PA7648, HIFI FILTER SA 8122, Stark SKAF-0060186, AMC Filter TA-1700, KAVO PARTS TA-1700, MOTAQUIP VFA1241, WIX FILTERS WA9625, WILMINK GROUP WG1216032, WILMINK GROUP WG1378575, WILMINK GROUP WG1746764, WILMINK GROUP WG2222616, WILMINK GROUP WG2222678, WILMINK GROUP WG2284426, WILMINK GROUP WG2356731, WILMINK GROUP WG2356831| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | E1242L |
| Виробник | HENGST FILTER |
| Висота | 52 мм |
| Довжина | 311 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Toyota, Lexus |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 231 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |