


728 ₴
Застосування:
Оригінальні номери та аналоги:
AKRON-MALÒ 1500662, MAGNETI MARELLI 153071762470, FEBI BILSTEIN 170951, MAXGEAR 26-2766, Omnicraft 2717939, MERCEDES-BENZ 910 528 15 00, MERCEDES-BENZ A 910 528 15 00, JS ASAKASHI A0805, 1A FIRST AUTOMOTIVE A63930, BLUE PRINT ADBP220014, FLEETGUARD AF4453, FILTRON AP 158/4, TECNECO FILTERS AR1693PM, BORG & BECK BFA2671, MANN-FILTER C 43 002, COMLINE EAF1043, MECAFILTER ELP9607, BOSCH F 026 400 704, KAMOKA F258301, ASHIKA FA-0538JM, JAPANPARTS FA-0538JM, JAPKO FA-0538JM, BREMSI FA2392, KLAXCAR FRANCE FA727z, FI.BA FA-8852, AMC Filter FAF-10007, KAVO PARTS FAF-10007, FAST FT37179, MFILTER K 7143, LYNXauto LA-1083, MOTAQUIP LVFA1708, KNECHT LX 4919, MAHLE LX 4919, CLEAN FILTERS MA3498, ALCO FILTER MD-3038, MISFAT P274, MULLER FILTER PA3930, ASHUKI by Palidium PAL2-2551, QUINTON HAZELL QFA1144, WIX FILTERS WA9899, WILMINK GROUP WG2217466, WILMINK GROUP WG2228835, WILMINK GROUP WG2326120| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | E1463L |
| Виробник | HENGST FILTER |
| Висота | 47 мм |
| Довжина | 425 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 226 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |