


698 ₴
Застосування:
Оригінальні номери та аналоги:
TOPRAN 113 879, AKRON-MALÒ 1500545, FEBI BILSTEIN 170232, MAXGEAR 26-1427, VAG 2H6 129 620, MASTER-SPORT GERMANY 32013-LF-PCS-MS, MAPCO 60454, RIDEX 8A0666, PURFLUX A1402, BLUE PRINT ADV182233, FILTRON AP 004/5, Borsehung B10526, BORG & BECK BFA2587, MANN-FILTER C 32 013, FRAM CA10696, Dr!ve+ DP1110.10.0303, COMLINE EAF830, BOSCH F 026 400 286, ASHIKA FA-0928JM, JAPANPARTS FA-0928JM, JAPKO FA-0928JM, FIL FILTER HP 2280, HERTH+BUSS JAKOPARTS J1320877, MOTAQUIP LVFA1496, CLEAN FILTERS MA3209, CoopersFiaam PA7680, HIFI FILTER SA 5286, Stark SKAF-0060665, WIX FILTERS WA9721, WILMINK GROUP WG1216403, WILMINK GROUP WG1989910, WILMINK GROUP WG2223562, WILMINK GROUP WG2228652, WILMINK GROUP WG2284474| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | E1465L |
| Виробник | HENGST FILTER |
| Висота | 58 мм |
| Довжина | 314 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 260 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |