


1 628 ₴
Застосування:
Оригінальні номери та аналоги:
FEBI BILSTEIN 105982, IAP QUALITY PARTS 121-57010, MAGNETI MARELLI 153071762371, MAXGEAR 26-1002, CONTINENTAL 28.0002-0514.2, UFI 30.630.00, MASTER-SPORT GERMANY 40002-LF-PCS-MS, KOLBENSCHMIDT 50014676, IVECO 5801317097, DT Spare Parts 7.17017, KAISHIN A10443, PURFLUX A1717, TECNOCAR A2546, 1A FIRST AUTOMOTIVE A63717, FLEETGUARD AF4398, MILES AFAU171, FILTRON AP 085/1, MANN-FILTER C 40 002, FRAM CA11874, Dr!ve+ DP1110.10.0228, OPEN PARTS EAF3675.10, COMLINE EAF869, KAMOKA F253501, ASHIKA FA-0263JM, JAPANPARTS FA-0263JM, JAPKO FA-0263JM, BREMSI FA0642, KLAXCAR FRANCE FA468z, FIL FILTER HP 2316, MOTAQUIP LVFA1636, KNECHT LX 3603, MAHLE LX 3603, CLEAN FILTERS MA3463, MULLER FILTER PA3717, CoopersFiaam PA7820, ASHUKI by Palidium PAL2-2504, QUINTON HAZELL QFA1095, SOFIMA S 6303 A, WIX FILTERS WA9767, WILMINK GROUP WG1426403, WILMINK GROUP WG1726397, WILMINK GROUP WG2185726, WILMINK GROUP WG2318807| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | E1516L |
| Виробник | HENGST FILTER |
| Висота | 75 мм |
| Довжина | 400 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Iveco |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 318 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |