

850 ₴
Застосування:
Оригінальні номери та аналоги:
KIA 28110 D4750, HYUNDAI 28113-C1100, KIA 28113-C1100, KIA 28113-C1100AS, KOLBENSCHMIDT 50019050, BLUE PRINT ADG022153, Dr!ve+ DP1110.10.0709, HERTH+BUSS JAKOPARTS J1320345, AMC Filter KA-1559, KAVO PARTS KA-1559, QUINTON HAZELL QFA1045, KIA S28113 C1100, WILMINK GROUP WG1916648, WILMINK GROUP WG2177881, WILMINK GROUP WG2218995, WILMINK GROUP WG2327332| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | E1597L |
| Виробник | HENGST FILTER |
| Висота | 40 мм |
| Довжина | 279 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Kia, Hyundai |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 199 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |