


909 ₴
Застосування:
Оригінальні номери та аналоги:
BMW 13 71 8 580 429, AKRON-MALÒ 1500714, MAGNETI MARELLI 153071762614, FEBI BILSTEIN 173461, MEYLE 312 321 0046, TECNOCAR A2706, PURFLUX A3048, BLUE PRINT ADBP220040, FILTRON AP 026/6, TECNECO FILTERS AR1706PMS, BORG & BECK BFA2672, FRAM CA12643, COMLINE EAF1047, OPEN PARTS EAF3743.10, BOSCH F 026 400 692, KAMOKA F255401, BREMSI FA2396, MOTAQUIP LVFA1706, KNECHT LX 3985/2, MAHLE LX 3985/2, CoopersFiaam PA7928, WIX FILTERS WA9966, WILMINK GROUP WG2217491, WILMINK GROUP WG2229402, WILMINK GROUP WG2284787, WILMINK GROUP WG2326065| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | E1777L |
| Виробник | HENGST FILTER |
| Висота | 47 мм |
| Довжина | 276 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 233 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | BMW |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |