


642 ₴
Застосування:
Оригінальні номери та аналоги:
AKRON-MALÒ 1500674, TOYOTA 17801-11130, FEBI BILSTEIN 183878, TECNOCAR A2716, PURFLUX A3058, BLUE PRINT ADT322128, FILTRON AP 144/7, MANN-FILTER C 27 069, FRAM CA12459, BOSCH F 026 400 740, HERTH+BUSS JAKOPARTS J1322124, KNECHT LX 4247, MAHLE LX 4247, CoopersFiaam PA7934, QUINTON HAZELL QFA1140, AMC TA-1296, AMC Filter TA-1708, KAVO PARTS TA-1708, WIX FILTERS WA9884, WILMINK GROUP WG2222637, WILMINK GROUP WG2326072, WILMINK GROUP WG2356586| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | E1854L |
| Виробник | HENGST FILTER |
| Висота | 65 мм |
| Довжина | 270 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 217 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Toyota |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |