


1 035 ₴
Застосування:
Оригінальні номери та аналоги:
BMW 13 71 8 699 809, FEBI BILSTEIN 179153, TECNOCAR A2730, PURFLUX A3072, BLUE PRINT ADBP220092, FRAM CA12646, CoopersFiaam PA7952, WILMINK GROUP WG2230891, WILMINK GROUP WG2327182| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | E2119L |
| Виробник | HENGST FILTER |
| Висота | 37 мм |
| Довжина | 267 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 218 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | BMW |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |