


570 ₴
Застосування:
Оригінальні номери та аналоги:
VAG 059 133 843, VAG 059 133 843 A, BOSCH 1 457 433 772, MEYLE 100 321 0012, TOPRAN 109 047, AKRON-MALÒ 1500108, MAGNETI MARELLI 153071762348, AUTOMEGA 180027510, Omnicraft 2133590, MAXGEAR 26-0154, MASTER-SPORT GERMANY 26206/1-LF-PCS-MS, CONTINENTAL 28.0002-0071.2, UFI 30.109.00, FEBI BILSTEIN 32143, KOLBENSCHMIDT 50013441, VALEO 585094, MAPCO 60035, ASAM AUTOMOTIVE 70333, STELLOX 71-00593-SX, RIDEX 8A0039, JS ASAKASHI A0238, PURFLUX A1054, DENCKERMANN A140075, SAKURA Automotive A-31930, TECNOCAR A418, 1A FIRST AUTOMOTIVE A60418, BLUE PRINT ADV182263, FILTRON AP 179/1, Borsehung B10545, BORG & BECK BFA2200, BSG BSG 30-135-015, MANN-FILTER C 26 206/1, FRAM CA8887, CHAMPION CAF100701P, DACO Germany DFA0213, Dr!ve+ DP1110.10.0231, EUROREPAR E147270, OPEN PARTS EAF3107.10, COMLINE EAF344, MECAFILTER ELP3840, KAMOKA F206501, ASHIKA FA-0941JM, JAPANPARTS FA-0941JM, JAPKO FA-0941JM, KLAXCAR FRANCE FA103z, FI.BA FA-2025, FIL FILTER HP 2142, MFILTER K 439, ZEKKERT LF-1637, LUCAS LFAF504, LUCAS FILTERS LFAF504, KNECHT LX 593/1, MAHLE LX 593/1, CLEAN FILTERS MA1122, ALCO FILTER MD-9472, MISFAT P109, MULLER FILTER PA418, CoopersFiaam PA7295, PURRO PUR-PA0002, QUINTON HAZELL QFA0134, SOFIMA S 3109 A, HIFI FILTER SA 5040, SCT - MANNOL SB 068, Stark SKAF-0060038, VAICO V10-0652, MOTAQUIP VFA1024, WIX FILTERS WA6536, WILMINK GROUP WG1018424, WILMINK GROUP WG1216630, WILMINK GROUP WG1439922, WILMINK GROUP WG1792203, WILMINK GROUP WG2223589, WILMINK GROUP WG2282637| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | E380L |
| Виробник | HENGST FILTER |
| Висота | 69 мм |
| Довжина | 254 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Skoda, Volkswagen, Audi |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 213 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |