

718 ₴
Застосування:
Оригінальні номери та аналоги:
MEYLE 012 321 0000, BOSCH 1 457 433 065, AKRON-MALÒ 1500083, MAGNETI MARELLI 152071761671, HOFFER 16633, MEAT & DORIA 16633, AUTOMEGA 180067810, Omnicraft 2133191, MAXGEAR 26-0027, CONTINENTAL 28.0002-0036.2, UFI 30.148.00, FEBI BILSTEIN 31416, RED-LINE 36ME004, MASTER-SPORT GERMANY 38145-LF-PCS-MS, TOPRAN 400 520, KOLBENSCHMIDT 50013435, VALEO 585066, MAPCO 60852, MERCEDES-BENZ 611 094 00 04, MERCEDES-BENZ 611 094 01 04, MERCEDES-BENZ 611 094 03 04, MERCEDES-BENZ 613 094 00 04, STELLOX 71-01127-SX, RIDEX 8A0023, MERCEDES-BENZ A 611 094 03 04, JS ASAKASHI A0363, PURFLUX A1125, DENCKERMANN A140721, TECNOCAR A2045, SAKURA Automotive A-26340, 1A FIRST AUTOMOTIVE A60745, MERCEDES-BENZ A611 094 00 04, MERCEDES-BENZ A611 094 01 04, MERCEDES-BENZ A613 094 00 04, BLUE PRINT ADU172219, FILTRON AP 118/9, CWORKS B13MR0038, BORG & BECK BFA2076, MANN-FILTER C 38 145, FRAM CA9041, CHAMPION CAF100787P, SAMPIYON FILTER CP 0235, Dr!ve+ DP1110.10.0120, EUROREPAR E147135, HENGST FILTER E397L, OPEN PARTS EAF3049.10, COMLINE EAF417, MECAFILTER ELP9083, ASHIKA FA-0508JM, JAPANPARTS FA-0508JM, JAPKO FA-0508JM, KLAXCAR FRANCE FA055z, BREMSI FA0649, FI.BA FA-2016, FIL FILTER HP 2219, ZEKKERT LF-1762, LUCAS LFAF186, LUCAS FILTERS LFAF186, KNECHT LX 752, MAHLE LX 752, CLEAN FILTERS MA1378, ALCO FILTER MD-9628, MISFAT P405, CoopersFiaam PA7339, MULLER FILTER PA745, PURRO PUR-PA3042, QUINTON HAZELL QFA0477, SOFIMA S 5402 A, HIFI FILTER SA 5113, SCT - MANNOL SB 2096, Stark SKAF-0060022, VAICO V30-0852, MOTAQUIP VFA1038, WIX FILTERS WA6705, WILMINK GROUP WG1018418, WILMINK GROUP WG1216766, WILMINK GROUP WG1439793, WILMINK GROUP WG1792175, WILMINK GROUP WG2167468, WILMINK GROUP WG2223386, WILMINK GROUP WG2282423| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | E397L01 |
| Виробник | HENGST FILTER |
| Висота | 57 мм |
| Довжина | 378 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 156 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |