



468 ₴
Застосування:
Оригінальні номери та аналоги:
BOSCH 1 457 433 773, AKRON-MALÒ 1500149, MAGNETI MARELLI 152071758391, MEYLE 16-12 321 0013, HOFFER 16325, MEAT & DORIA 16325, KRAFT AUTOMOTIVE 1715205, Omnicraft 2133281, MAXGEAR 26-0352, MASTER-SPORT GERMANY 2771-LF-PCS-MS, CONTINENTAL 28.0002-0219.2, UFI 30.108.00, FEBI BILSTEIN 31156, VALEO 585053, SWAG 60 93 1156, MAPCO 60278, TOPRAN 700 247, RENAULT 77 01 044 101, RIDEX 8A0384, JS ASAKASHI A0260, DENCKERMANN A140695, TECNOCAR A141, PURFLUX A370, 1A FIRST AUTOMOTIVE A60141, BLUE PRINT ADR162212, FILTRON AP 185, BORG & BECK BFA2295, BSG BSG 75-135-009, MANN-FILTER C 2771, FRAM CA5941, CHAMPION CAF100705P, SAMPIYON FILTER CP 0320 P, Dr!ve+ DP1110.10.0663, EUROREPAR E147026, COMLINE EAF125, OPEN PARTS EAF3099.10, MECAFILTER ELP3726, KAMOKA F233901, KLAXCAR FRANCE FA047z, ASHIKA FA-0700JM, JAPANPARTS FA-0700JM, JAPKO FA-0700JM, FI.BA FA-8787, FAST FT37167, FIL FILTER HP 2051, MFILTER K 781, LUCAS LFAF112, LUCAS FILTERS LFAF112, KNECHT LX 824, MAHLE LX 824, CLEAN FILTERS MA1106, MULLER FILTER PA141, CoopersFiaam PA7227, MISFAT PM801, PURRO PUR-PA2063, QUINTON HAZELL QFA0570, SOFIMA S 1410 A, HIFI FILTER SA 4015, SCT - MANNOL SB 2002, Stark SKAF-0060390, VAICO V46-0557, MOTAQUIP VFA926, WIX FILTERS WA6375, WILMINK GROUP WG1018437, WILMINK GROUP WG1216833, WILMINK GROUP WG1439708, WILMINK GROUP WG1792162, WILMINK GROUP WG2222268, WILMINK GROUP WG2282638| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | E459L |
| Виробник | HENGST FILTER |
| Висота | 63 мм |
| Довжина | 266 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 122 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Renault |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |