

603 ₴
Застосування:
Оригінальні номери та аналоги:
FORD 1 232 496, BOSCH 1 457 433 323, FORD 1 486 710, AKRON-MALÒ 1500169, MAGNETI MARELLI 152071758693, AUTOMEGA 180016610, HOFFER 18332, MEAT & DORIA 18332, Omnicraft 2133019, MAXGEAR 26-0324, CONTINENTAL 28.0002-0136.2, MASTER-SPORT GERMANY 28122-LF-PCS-MS, UFI 30.245.00, TOPRAN 302 127, FEBI BILSTEIN 33819, FORD 3M51-9601-AA, ASTRA 49268, KOLBENSCHMIDT 50014037, VALEO 585186, MAPCO 60617, ASAM AUTOMOTIVE 70269, STELLOX 71-01572-SX, MEYLE 712 321 0001, VOLVO 8683561, RIDEX 8A0036, JS ASAKASHI A0265, PURFLUX A1189, DENCKERMANN A140678, SAKURA Automotive A-1964, TECNOCAR A2146, 1A FIRST AUTOMOTIVE A63112, BLUE PRINT ADF122232, FILTRON AP 074/4, TECNECO FILTERS AR9694PM, CWORKS B130P0004, CWORKS B13CR0055, BORG & BECK BFA2019, MANN-FILTER C 28 122, FRAM CA9694, CHAMPION CAF100793P, SAMPIYON FILTER CP 0293, DACO Germany DFA1006, Dr!ve+ DP1110.10.0151, EUROREPAR E147214, OPEN PARTS EAF3161.10, COMLINE EAF492, MECAFILTER ELP9181, KAMOKA F222401, ASHIKA FA-0304JM, JAPANPARTS FA-0304JM, JAPKO FA-0304JM, KLAXCAR FRANCE FA061z, BREMSI FA1391, FI.BA FA-2047, FIL FILTER HP 2161, ZEKKERT LF-1717, LUCAS LFAF271, LUCAS FILTERS LFAF271, KNECHT LX 1572, MAHLE LX 1572, CLEAN FILTERS MA1372, ALCO FILTER MD-8108, MISFAT P245, MULLER FILTER PA3112, CoopersFiaam PA7442, ASHUKI by Palidium PAL2-2040, PURRO PUR-PA4024, QUINTON HAZELL QFA0498, SOFIMA S 3245 A, HIFI FILTER SA 5146, SCT - MANNOL SB 2052, SCT - MANNOL SB 2426, Stark SKAF-0060035, VAICO V25-0141, MOTAQUIP VFA1017, WIX FILTERS WA9406, WILMINK GROUP WG1018893, WILMINK GROUP WG1215948, WILMINK GROUP WG1440283, WILMINK GROUP WG1792288, WILMINK GROUP WG2152091, WILMINK GROUP WG2218705, WILMINK GROUP WG2282515| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | E588L |
| Виробник | HENGST FILTER |
| Висота | 58 мм |
| Довжина | 283 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Volvo, Ford |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 190 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |