


533 ₴
Застосування:
Оригінальні номери та аналоги:
BOSCH 1 457 433 596, MEYLE 11-12 321 0032, CITROËN 1444 TP, PEUGEOT 1444.EH, CITROËN 1444.EV, AKRON-MALÒ 1500117, MAGNETI MARELLI 152071760833, MAGNETI MARELLI 153071760236, AUTOMEGA 180034510, Omnicraft 2133199, MAXGEAR 26-0511, CONTINENTAL 28.0002-0170.2, UFI 30.322.00, MASTER-SPORT GERMANY 32108-LF-PCS-MS, FEBI BILSTEIN 32539, MASTER-SPORT GERMANY 33128-LF-PCS-MS, VALEO 585072, MAPCO 60330, SWAG 62 93 2539, ASAM AUTOMOTIVE 70181, STELLOX 71-01185-SX, TOPRAN 722 953, RIDEX 8A0144, PEUGEOT 96 501 886 80, CITROËN 96 705 033 80, KAISHIN A10453, PURFLUX A1179, DENCKERMANN A140718, PURFLUX A1566, TECNOCAR A2133, TECNOCAR A2490, 1A FIRST AUTOMOTIVE A63104, FILTRON AP 090/1, TECNECO FILTERS AR9923PMS, BORG & BECK BFA2096, BSG BSG 70-135-016, MANN-FILTER C 32 108, FRAM CA11504, FRAM CA9923, CHAMPION CAF100816P, SAMPIYON FILTER CP 0105 F, DACO Germany DFA0604, Dr!ve+ DP1110.10.0096, EUROREPAR E147223, OPEN PARTS EAF3150.10, COMLINE EAF555, MECAFILTER ELP3974, KAMOKA F223401, ASHIKA FA-0616JM, JAPANPARTS FA-0616JM, JAPKO FA-0616JM, BREMSI FA1280, FI.BA FA-2033, KLAXCAR FRANCE FA241z, FIL FILTER HP 2210, MFILTER K 792, ZEKKERT LF-1862, LUCAS LFAF197, LUCAS FILTERS LFAF197, KNECHT LX 3284, MAHLE LX 3284, CLEAN FILTERS MA1380, ALCO FILTER MD-8116, MISFAT P433A, MULLER FILTER PA3104, CoopersFiaam PA7481, CoopersFiaam PA7775, ASHUKI by Palidium PAL2-2120, PURRO PUR-PA2007, QUINTON HAZELL QFA0143, QUINTON HAZELL QFA0734, SOFIMA S 3322 A, HIFI FILTER SA 4065, SCT - MANNOL SB 2258, Stark SKAF-0060146, CHAMPION U816/606, VAICO V42-0057, MOTAQUIP VFA1052, WIX FILTERS WA9453, WILMINK GROUP WG1216432, WILMINK GROUP WG1440014, WILMINK GROUP WG1792181, WILMINK GROUP WG2152085, WILMINK GROUP WG2206401, WILMINK GROUP WG2222195, WILMINK GROUP WG2282579| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | E615L |
| Виробник | HENGST FILTER |
| Висота | 58 мм |
| Довжина | 324 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 152 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |