


565 ₴
Застосування:
Оригінальні номери та аналоги:
ASHUKI by Palidium 0396-6603, FORD 1 213 440, EUROREPAR 1667444480, HOFFER 16829, MEAT & DORIA 16829, ASHIKA 20-03-383, JAPKO 20383, MASTER-SPORT GERMANY 25128-LF-PCS-MS, MAXGEAR 26-0585, CONTINENTAL 28.0002-0357.2, FORD 3 600 772, UFI 30.169.00, KOLBENSCHMIDT 50014149, VALEO 585546, MAPCO 60540, STELLOX 71-01117-SX, RIDEX 8A0069, SAKURA Automotive A-1058, PURFLUX A1133, DENCKERMANN A140342, TECNOCAR A2063, KAISHIN A3012, 1A FIRST AUTOMOTIVE A60763, BLUE PRINT ADC42235, FILTRON AP 120/1, FRIGAIR AR16.108, JC PREMIUM B25041PR, BORG & BECK BFA2178, MANN-FILTER C 25 128, ASHUKI by Palidium C059-01, FRAM CA9021, CHAMPION CAF100829P, COMLINE CMB12012, SAMPIYON FILTER CP 0288, Dr!ve+ DP1110.10.0507, OPEN PARTS EAF3500.10, MECAFILTER ELP3885, BOSCH F 026 400 165, BREMSI FA1604, KLAXCAR FRANCE FA219z, FI.BA FA-267, JAPANPARTS FA-383S, FIL FILTER HP 5018, HERTH+BUSS JAKOPARTS J1325037, NIPPARTS J1325037, MFILTER K 7060, ZEKKERT LF-1627, LUCAS LFAF404, LUCAS FILTERS LFAF404, KNECHT LX 929, MAHLE LX 929, CLEAN FILTERS MA3057, AMC Filter MA-4602, KAVO PARTS MA-4602, ALCO FILTER MD-9590, MITSUBISHI MR 266849, MITSUBISHI MR 323075, MITSUBISHI MR 529773, MISFAT P410, CoopersFiaam PA7363, MULLER FILTER PA763, QUINTON HAZELL QFA0234, SOFIMA S 3169 A, SCT - MANNOL SB 2014, Stark SKAF-0060068, CHAMPION U829/606, MOTAQUIP VFA67, WIX FILTERS WA9530, WILMINK GROUP WG1018995, WILMINK GROUP WG1216914, WILMINK GROUP WG1746871, WILMINK GROUP WG2218076, WILMINK GROUP WG2284374, WILMINK GROUP WG2301712, MAZDA WL81 13Z40, MAZDA WL81 13Z40T, MAZDA WL81 13Z40TT, FORD XM34 9601 AA, FORD XM3J 9601 AA, MITSUBISHI XR 266849, MITSUBISHI XR 529773| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | E652L |
| Виробник | HENGST FILTER |
| Висота | 51 мм |
| Довжина | 252 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Mitsubishi, Mazda, Ford |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 200 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Ford |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |