


762 ₴
Застосування:
Оригінальні номери та аналоги:
TRUCKTEC AUTOMOTIVE 07.14.188, FEBI BILSTEIN 109213, TOPRAN 110 899, MEYLE 112 321 0003, AKRON-MALÒ 1500277, PROFIT 1512-4008, MASTER-SPORT GERMANY 16118-LF-PCS-MS, EUROREPAR 1638023780, AUTOMEGA 180027910, Omnicraft 2133814, MAXGEAR 26-0722, UFI 27.603.00, CONTINENTAL 28.0002-0156.2, VAG 4F0 133 843 A, KOLBENSCHMIDT 50014007, ASAM AUTOMOTIVE 70201, STELLOX 71-01146-SX, RIDEX 8A0146, MFILTER A 873, PURFLUX A1291, DENCKERMANN A140749, TECNOCAR A2278, SAKURA Automotive A-31050, 1A FIRST AUTOMOTIVE A63127, BLUE PRINT ADV182226, FILTRON AR 371/2, TECNECO FILTERS AR16118, CWORKS B13MR0083, BORG & BECK BFA2122, MANN-FILTER C 16 118, FRAM CA10524, CHAMPION CAF100485C, SAMPIYON FILTER CH 0129, DACO Germany DFA0216, Dr!ve+ DP1110.10.0023, OPEN PARTS EAF3213.20, COMLINE EAF636, MECAFILTER EL9092, BOSCH F 026 400 027, KAMOKA F236701, ASHIKA FA-0938JM, JAPANPARTS FA-0938JM, JAPKO FA-0938JM, BREMSI FA1080, KLAXCAR FRANCE FA164z, FI.BA FA-8734, CoopersFiaam FL9156, FIL FILTER HPU 4429, HERTH+BUSS JAKOPARTS J1320872, ZEKKERT LF-1863, LUCAS LFAF263, LUCAS FILTERS LFAF263, KNECHT LX 1253, MAHLE LX 1253, CLEAN FILTERS MA3174, ALCO FILTER MD-5250, OPTIMAL OP-FAF10268, PREXAparts P121031, MULLER FILTER PA3127, QUINTON HAZELL QFA0722, MISFAT R441, SOFIMA S 7603 A, HIFI FILTER SA 5186, SCT - MANNOL SB 2334, Stark SKAF-0060148, VAICO V10-0752, CHAMPION V485/606, MOTAQUIP VFA1124, WIX FILTERS WA9502, WILMINK GROUP WG1018864, WILMINK GROUP WG1215865, WILMINK GROUP WG1792495, WILMINK GROUP WG2223556, WILMINK GROUP WG2228257, WILMINK GROUP WG2284257| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | E670L |
| Виробник | HENGST FILTER |
| Висота | 168 мм |
| Внутрішній діаметр | 79 мм |
| Зовнішній діаметр | 148 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Тип фільтра | Вставка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Audi |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |