


493 ₴
Застосування:
Оригінальні номери та аналоги:
BOSCH 1 987 429 183, AKRON-MALÒ 1500273, MAGNETI MARELLI 152071760836, KRAFT AUTOMOTIVE 1713722, SAKURA 1713722, TOYOTA 17801-0G010, TOYOTA 17801-27020, FEBI BILSTEIN 183936, ASHIKA 20-02-278, JAPKO 20278, Omnicraft 2133333, MAXGEAR 26-0647, CONTINENTAL 28.0002-0213.2, UFI 30.247.00, MEYLE 30-12 321 0004, MASTER-SPORT GERMANY 3230-LF-PCS-MS, VALEO 585126, MAPCO 60558, ASAM AUTOMOTIVE 70306, RIDEX 8A0044, KAISHIN A10057, PURFLUX A1137, SAKURA Automotive A-1192, DENCKERMANN A140158, JS ASAKASHI A1507, TECNOCAR A2067, 1A FIRST AUTOMOTIVE A63159, BLUE PRINT ADT32285, FILTRON AP 142/6, FRIGAIR AR15.101, CWORKS B130G0068, JC PREMIUM B22092PR, JC PREMIUM B22097PR, BORG & BECK BFA2186, MANN-FILTER C 3230, FRAM CA9849, CHAMPION CAF100828P, COMLINE CTY12250, DACO Germany DFA3903, Dr!ve+ DP1110.10.0223, EUROREPAR E147250, OPEN PARTS EAF3516.10, MECAFILTER ELP9134, KAMOKA F204401, FI.BA FA-226, KLAXCAR FRANCE FA248z, JAPANPARTS FA-278S, FIL FILTER HP 5059, NIPPARTS J1322092, HERTH+BUSS JAKOPARTS J1322099, MFILTER K 7064, LYNXauto LA-540, ZEKKERT LF-1318, LUCAS LFAF288, LUCAS FILTERS LFAF288, KNECHT LX 1692, MAHLE LX 1692, CLEAN FILTERS MA3005, ALCO FILTER MD-8134, MISFAT P247, MULLER FILTER PA3159, CoopersFiaam PA7471, QUINTON HAZELL QFA0372, SOFIMA S 3247 A, HIFI FILTER SA 8158, SCT - MANNOL SB 2187, Stark SKAF-0060043, ASHUKI by Palidium T104-93, AMC Filter TA-1278, KAVO PARTS TA-1278, CHAMPION U828/606, VAICO V70-0233, MOTAQUIP VFA1065, WIX FILTERS WA9497, WILMINK GROUP WG1216029, WILMINK GROUP WG1792235, WILMINK GROUP WG2222696, WILMINK GROUP WG2283230, WILMINK GROUP WG2356617| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | E677L |
| Виробник | HENGST FILTER |
| Висота | 58 мм |
| Довжина | 316 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 161 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |