


420 ₴
Застосування:
Оригінальні номери та аналоги:
BOSCH 1 457 433 969, AKRON-MALÒ 1500403, HOFFER 16059, MEAT & DORIA 16059, FEBI BILSTEIN 184071, FEBI BILSTEIN 184396, ACDelco 19372659, ASHIKA 20-05-587, JAPKO 20587, MASTER-SPORT GERMANY 2136/1-LF-PCS-MS, MAXGEAR 26-1006, CONTINENTAL 28.0002-0117.2, UFI 30.275.00, KOLBENSCHMIDT 50013856, VALEO 585243, TOPRAN 600 075, MAPCO 60539, ASAM AUTOMOTIVE 70258, STELLOX 71-01054-SX, RIDEX 8A0076, SAKURA Automotive A-1047, PURFLUX A1349, DENCKERMANN A140112, KAISHIN A3011, ACKOJA A37-0401, 1A FIRST AUTOMOTIVE A63117, KAISHIN A848, BLUE PRINT ADC42230, BLUE PRINT ADC42257, FILTRON AP 175, CWORKS B130G0105, CWORKS B130G0186, CWORKS B13MR0020, BORG & BECK BFA2314, MANN-FILTER C 2136/1, ASHUKI by Palidium C041-10, FRAM CA8208, CHAMPION CAF100826P, COMLINE CMB12311, Dr!ve+ DP1110.10.0628, OPEN PARTS EAF3541.10, MECAFILTER ELP9070, KAMOKA F232601, FI.BA FA-310, KLAXCAR FRANCE FA525z, JAPANPARTS FA-587S, FIL FILTER HP 5063, HERTH+BUSS JAKOPARTS J1325035, NIPPARTS J1325035, MFILTER K 7059, ZEKKERT LF-1570, LUCAS LFAF312, LUCAS FILTERS LFAF312, KNECHT LX 1076, MAHLE LX 1076, CLEAN FILTERS MA3009, AMC Filter MA-4497, KAVO PARTS MA-4497, ALCO FILTER MD-9688, MITSUBISHI MR 188657, MITSUBISHI MR 258421, MITSUBISHI MR 373756, MITSUBISHI MR 481794, MITSUBISHI MR 481795, MITSUBISHI MR 552951, MITSUBISHI MZ 690193, MISFAT P663, MULLER FILTER PA3117, CoopersFiaam PA7292, QUINTON HAZELL QFA0718, SOFIMA S 3275 A, SCT - MANNOL SB 939, Stark SKAF-0060075, CHAMPION U826/606, MOTAQUIP VFA938, WIX FILTERS WA6362, WILMINK GROUP WG1215816, WILMINK GROUP WG1378546, WILMINK GROUP WG1746788, WILMINK GROUP WG1792328, WILMINK GROUP WG2218072, WILMINK GROUP WG2218089, WILMINK GROUP WG2282661, WILMINK GROUP WG2356674, WILMINK GROUP WG2356806, MITSUBISHI XR 188657, MITSUBISHI XR 552951| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | E693L |
| Виробник | HENGST FILTER |
| Висота | 50 мм |
| Довжина | 212 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Mitsubishi |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 205 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |