


404 ₴
Застосування:
Оригінальні номери та аналоги:
BOSCH 0 986 B02 505, BOSCH 1 457 433 160, MEYLE 11-12 321 0014, SUZUKI 13780-73J00, SUZUKI 13780-73J00-000, CITROËN 1420 L7, CITROËN 1444 TJ, PEUGEOT 1444.CP, PEUGEOT 1444.TJ, CITROËN 1444.X5, PEUGEOT 1444.X5, AKRON-MALÒ 1500017, MAGNETI MARELLI 152071758657, HOFFER 18236, MEAT & DORIA 18236, ASHIKA 20-08-826, JAPKO 20826, Omnicraft 2132945, MAXGEAR 26-0201, CONTINENTAL 28.0002-0005.2, UFI 30.210.00, FEBI BILSTEIN 32240, MASTER-SPORT GERMANY 3282-LF-PCS-MS, KOLBENSCHMIDT 50014017, VALEO 585015, MAPCO 60404, ASAM AUTOMOTIVE 70308, STELLOX 71-01096-SX, TOPRAN 720 958, RIDEX 8A0021, PEUGEOT 9932 58, JS ASAKASHI A0331, KAISHIN A10100, PURFLUX A1339, DENCKERMANN A140518, SAKURA Automotive A-14500, TECNOCAR A2339, 1A FIRST AUTOMOTIVE A60759, BLUE PRINT ADK82232, FILTRON AP 130/9, FRIGAIR AR03.103, CWORKS B13MR0087, BORG & BECK BFA2007, MANN-FILTER C 3282, FRAM CA10963, CHAMPION CAF100859P, SAMPIYON FILTER CP 0337 F, DACO Germany DFA0601, Dr!ve+ DP1110.10.0107, EUROREPAR E147242, OPEN PARTS EAF3015.10, COMLINE EAF497, MECAFILTER ELP9045, KAMOKA F202501, BREMSI FA0210, KLAXCAR FRANCE FA049z, FI.BA FA-2096, JAPANPARTS FA-826S, FAST FT37133, FIL FILTER HP 2236, HERTH+BUSS JAKOPARTS J1328040, MFILTER K 752, ASHUKI by Palidium K004-60, ZEKKERT LF-1868, LUCAS LFAF123, LUCAS FILTERS LFAF123, KNECHT LX 1452, MAHLE LX 1452, CLEAN FILTERS MA1311, ALCO FILTER MD-8038, OPTIMAL OP-FAF10142, MISFAT P210A, MULLER FILTER PA759, CoopersFiaam PA7669, AUTOMOTOR France PAF1444, ASHUKI by Palidium PAL2-2013, PURRO PUR-PA2000, QUINTON HAZELL QFA0468, SOFIMA S 9502 A, HIFI FILTER SA 4056, AMC Filter SA-9068, KAVO PARTS SA-9068, SCT - MANNOL SB 2196, Stark SKAF-0060020, CHAMPION U859/606, VAICO V42-0047, MOTAQUIP VFA1071, WIX FILTERS WA9411, WILMINK GROUP WG1018874, WILMINK GROUP WG1104035, WILMINK GROUP WG1439947, WILMINK GROUP WG1747462, WILMINK GROUP WG1792124, WILMINK GROUP WG2220638, WILMINK GROUP WG2282462| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | E695L |
| Виробник | HENGST FILTER |
| Висота | 59 мм |
| Довжина | 316 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Peugeot, Citroen, Suzuki |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 112 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Suzuki |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |