


614 ₴
Застосування:
Оригінальні номери та аналоги:
ASHUKI by Palidium 0396-2405, BOSCH 1 457 433 339, MAGNETI MARELLI 153071762540, EUROREPAR 1667446580, KRAFT AUTOMOTIVE 1714273, AUTOMEGA 180074810, HOFFER 18106, MEAT & DORIA 18106, FEBI BILSTEIN 184415, ASHIKA 20-05-524, JAPKO 20524, Omnicraft 2133568, MAXGEAR 26-1007, CONTINENTAL 28.0002-0263.2, UFI 30.220.00, MEYLE 32-12 321 0009, MASTER-SPORT GERMANY 3766-LF-PCS-MS, STELLOX 71-01082-SX, RIDEX 8A0178, SAKURA Automotive A-1068, PURFLUX A1285, DENCKERMANN A140408, TECNOCAR A2254, KAISHIN A3017, ACKOJA A37-0150, 1A FIRST AUTOMOTIVE A63119, BLUE PRINT ADC42238, FLEETGUARD AF26578, FILTRON AP 172/3, FRIGAIR AR16.102, CWORKS B130G0095, CWORKS B13CR0097, CWORKS B13MR0135, BORG & BECK BFA2224, MANN-FILTER C 3766, FRAM CA9542, CHAMPION CAF100870P, COMLINE CMB12400, Dr!ve+ DP1110.10.0621, OPEN PARTS EAF3537.10, MECAFILTER ELP9043, KAMOKA F249801, FI.BA FA-315, KLAXCAR FRANCE FA384z, JAPANPARTS FA-524S, FIL FILTER HP 5075, HERTH+BUSS JAKOPARTS J1325042, NIPPARTS J1325042, MFILTER K 7114, ZEKKERT LF-1777, LUCAS LFAF432, LUCAS FILTERS LFAF432, KNECHT LX 2885, MAHLE LX 2885, CLEAN FILTERS MA3058, AMC Filter MA-4609, KAVO PARTS MA-4609, ALCO FILTER MD-9690, MITSUBISHI MR 404847, MITSUBISHI MR 404849, MITSUBISHI MR 404850, MITSUBISHI MR-571476, MITSUBISHI MZ 690198, MISFAT P495, MULLER FILTER PA3119, CoopersFiaam PA7567, QUINTON HAZELL QFA0402, SOFIMA S 3220 A, HIFI FILTER SA 8128, SCT - MANNOL SB 2151, Stark SKAF-0060182, CHAMPION U870/606, MOTAQUIP VFA1215, WIX FILTERS WA9481, WILMINK GROUP WG1216342, WILMINK GROUP WG1378653, WILMINK GROUP WG2218078, WILMINK GROUP WG2282528, WILMINK GROUP WG2356824, MITSUBISHI XR 404847, MITSUBISHI XR 571476| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | E718L |
| Виробник | HENGST FILTER |
| Висота | 48 мм |
| Довжина | 357 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Mitsubishi |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 235 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |