

550 ₴
Застосування:
Оригінальні номери та аналоги:
BOSCH 1 457 433 094, BMW 13 71 7 521 033, BMW 13 71 7 521 033-01, BMW 13 71 7 521 038, AKRON-MALÒ 1500225, EUROREPAR 1682950580, KRAFT AUTOMOTIVE 1712850, MAXGEAR 26-0955, FEBI BILSTEIN 27036, CONTINENTAL 28.0002-0285.2, UFI 30.251.00, MASTER-SPORT GERMANY 30139-LF-PCS-MS, MEYLE 312 321 0003, TOPRAN 500 962, KOLBENSCHMIDT 50013677, VALEO 585281, MAPCO 60616, ASAM AUTOMOTIVE 70864, STELLOX 71-01126-SX, FREY 803102401, RIDEX 8A0135, JS ASAKASHI A0292, PURFLUX A1188, DENCKERMANN A141219, TECNOCAR A2145, SAKURA Automotive A-30180, 1A FIRST AUTOMOTIVE A63153, BLUE PRINT ADB112224, FILTRON AP 032/4, TECNECO FILTERS AR10022PMS, CWORKS B13MR0023, BORG & BECK BFA2191, MANN-FILTER C 30 139, FRAM CA10022, CHAMPION CAF100773P, Dr!ve+ DP1110.10.0350, OPEN PARTS EAF3288.10, COMLINE EAF614, MECAFILTER ELP9182, KAMOKA F219501, KLAXCAR FRANCE FA072z, BREMSI FA1570, FI.BA FA-2100, FIL FILTER HP 2293, MFILTER K 771, ZEKKERT LF-1849, KNECHT LX 944, MAHLE LX 944, CLEAN FILTERS MA3040, ALCO FILTER MD-8224, PREXAparts P221032, MISFAT P248, MULLER FILTER PA3153, CoopersFiaam PA7491, QUINTON HAZELL QFA0447, SOFIMA S 3251 A, HIFI FILTER SA 5156, SCT - MANNOL SB 2177, Stark SKAF-0060136, VAICO V20-8133, MOTAQUIP VFA1164, WIX FILTERS WA9492, WILMINK GROUP WG1018579, WILMINK GROUP WG1216931, WILMINK GROUP WG1438402, WILMINK GROUP WG1792359, WILMINK GROUP WG2217294, WILMINK GROUP WG2282445| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | E720L |
| Виробник | HENGST FILTER |
| Висота | 47 мм |
| Довжина | 294 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 231 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |