


224 ₴
Застосування:
Оригінальні номери та аналоги:
FIAT 1305782080, A.B.S. 270705, CITROËN 5094.69, PEUGEOT 5094.69, MOOG CI-SB-7141, MONROE L10870| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | VKDS 353003 |
| Виробник | SKF |
| Висота | 52.5 мм |
| Внутрішній діаметр | 24 мм |
| Довжина | 63.5 мм |
| Зовнішній діаметр | 45.5 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Citroen, Fiat, Peugeot, Lancia |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Швеція |