



173 ₴
Застосування:
Оригінальні номери та аналоги:
A.B.S. 271749, MERCEDES-BENZ A 203 326 01 81| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | VKDS 458003 |
| Виробник | SKF |
| Висота | 36.7 мм |
| Внутрішній діаметр | 15 мм |
| Зовнішній діаметр | 36 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Швеція |