


156 ₴
Застосування:
Оригінальні номери та аналоги:
FEBI BILSTEIN 09119, FORD 1000445, APlus 14247AP, ORIGINAL IMPERIUM 1816, FORD 1829508, UCEL 20119, VEMA 20837, PROFIT 2307-0027, A.B.S. 270117, TOPRAN 300 002, SWAG 50 60 0002, CPB 500970, GSP 511375, OE Germany 800161, FORD 89FB-3063-AD, GATES AWS2301, RODRUNNER BC-FD-BS033, RODRUNNER BC-FD-KT002, RODRUNNER BC-KS 64, RODRUNNER BC-SB 86, LYNXauto C8230, QUINTON HAZELL EMS2720, TEKNOROT FD-BS033, TEKNOROT FD-KT002, MOOG FD-SB-1344, MOOG FD-SB-1345, FRAP FSB11620, TEKNOROT KS 64, MONROE L16806, MONROE L16825, FORD ME89FB-3063-AD, RAPRO R59132, TEKNOROT SB 86, OPEN PARTS SSS1033.11, OPEN PARTS SSS1044.11, VAICO V25-0072, WILMINK GROUP WG2239502| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | VKDS 334013 |
| Виробник | SKF |
| Висота | 46 мм |
| Діаметр внутрішній | 12.2 мм |
| Діаметр зовнішній | 46.2 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Швеція |