


390 ₴
Застосування:
Оригінальні номери та аналоги:
MEYLE 100 610 0017, APlus 18463AP, ORIGINAL IMPERIUM 1859, PROFIT 2307-0599, RIDEX 251T0237, A.B.S. 270689, LEMFÖRDER 27135 01, FEBI BILSTEIN 29839, SWAG 30 92 9839, CPB 500773, GSP 510310, AIC 70460, OE Germany 800123, BOGE 88-166-A, AUDI 8Z0 407 183 A, BSG BSG 90-700-275, QUINTON HAZELL EMS8224, Stark SKTA-1060238, VAICO V10-1923, WILMINK GROUP WG2250977| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | VKDS 331048 |
| Виробник | SKF |
| Висота | 41.5 мм |
| Діаметр внутрішній | 18.51 мм |
| Діаметр зовнішній | 62.5 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Швеція |