



223 ₴
Застосування:
Оригінальні номери та аналоги:
RTS 017-00429, FORMPART 1200143, ORIGINAL IMPERIUM 1239, SWAG 20 93 6525, APlus 24440AP, AKRON-MALÒ 27485, BMW 33 30 6 786 980, BMW 33 32 6 786 978, FEBI BILSTEIN 36525, DYS 37-26199, SPIDAN CHASSIS PARTS 412536, CORTECO 49394525, METZGER 52076909, TALOSA 57-11566, HUTCHINSON 590521, BMW 6 786 978, BMW 6 786 980, SIDEM 821735, MOOG BM-SB-14636, BORG & BECK BSK7993, FIRST LINE FSK7993, WILMINK GROUP WG1923212| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 38BM2701 |
| Виробник | AS Metal |
| Кросс-номери | 017-00429;1200143;1239;20 93 6525;24440AP;27485;33 30 6 786 980;33 32 6 786 978;36525;37-26199;412536;49394525;52076909;57-11566;590521;6 786 978;6 786 980;821735;BM-SB-14636;BSK7993;FSK7993;WG1923212 |
| Країна виробник | Туреччина |
| Висота | 47.8 мм |
| Діаметр внутрішній | 12.1 мм |
| Діаметр зовнішній | 44.8 мм |
| Місце встановлення | Задній |
| Рік випуску автомобіля | 2020, 2024, 2013, 2011, 2012, 2017, 2014, 2016, 2015, 2021, 2025, 2010, 2022, 2019, 2018, 2023 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | X3 |
| Тип кріплення | Гумометалеве |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Туреччина |