141 ₴
Застосування:
Оригінальні номери та аналоги:
FEBI BILSTEIN 102450, GSP 513333, TALOSA 65-15922, DYS 75-03669, STELLOX 79-00751-SX, SWAG 80 10 2450, DENCKERMANN D300430, HERTH+BUSS JAKOPARTS J4275004, MITSUBISHI MR403775, WILMINK GROUP WG2036479, WILMINK GROUP WG2240204| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | ADC480120 |
| Виробник | Blue Print |
| Внутрішній діаметр | 16 мм |
| Довжина | 36 мм |
| Зовнішній діаметр | 34 мм |
| Місце встановлення | Задня |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Mitsubishi |
| Ширина | 34 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |