

384 ₴
Застосування:
Оригінальні номери та аналоги:
FEBI BILSTEIN 170845, SASIC 2306405, SWAG 33 10 5968, ORIGINAL IMPERIUM 34740, IAP QUALITY PARTS 507-07094, AKRON-MALÒ 52445, HYUNDAI 54813-2T000, KIA 54813-2T000, TALOSA 65-12212, DYS 75-26768, STELLOX 79-00321-SX, QUINTON HAZELL EMB7575, HERTH+BUSS JAKOPARTS J4260319, WILMINK GROUP WG2244876| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | ADBP800059 |
| Виробник | Blue Print |
| Внутрішній діаметр | 20 мм |
| Довжина | 46 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Ширина | 44 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |