


138 ₴
Застосування:
Оригінальні номери та аналоги:
MAPCO 36599, MEYLE 37-14 615 0002, FEBI BILSTEIN 41585, AKRON-MALÒ 50443, VEMA 540299, HYUNDAI 54812-1G100, KIA 54812-1G100, ORIGINAL IMPERIUM 70913, TOPRAN 820 171, SWAG 90 94 1585, BSG BSG 40-700-150, BGA BU2725, OPTIMAL F8-7829, FAI AutoParts SS7957K, DELPHI TD4267W, WILMINK GROUP WG2039044, WILMINK GROUP WG2254804| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | ADG08071 |
| Виробник | Blue Print |
| Внутрішній діаметр | 24 мм |
| Довжина | 45 мм |
| Місце встановлення | Передня |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Ширина | 35 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |