


194 ₴
Застосування:
Оригінальні номери та аналоги:
RTS 035-00266, RIDEX 1334A0465, APlus 25531AP, MAPCO 36596, MEYLE 37-14 615 0001, FEBI BILSTEIN 41438, KRAFT AUTOMOTIVE 4234776, SAKURA 4234776, IAP QUALITY PARTS 507-07100, AKRON-MALÒ 522561, GSP 535748, HYUNDAI 54813-2H000, KIA 54813-2H000, TOPRAN 636 010, ORIGINAL IMPERIUM 70913, MAXGEAR 72-2929, STELLOX 79-00313-SX, SWAG 90 94 1438, ACKOJA A52-1126, BSG BSG 40-700-147, COMLINE CSRM3109, QUINTON HAZELL EMB7438, MOOG HY-SB-8895, HERTH+BUSS JAKOPARTS J4260504, FAI AutoParts SS7957K, DELPHI TD1645W, WILMINK GROUP WG2039007, WILMINK GROUP WG2041153, WILMINK GROUP WG2254680| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | ADG080139 |
| Виробник | Blue Print |
| Внутрішній діаметр | 22 мм |
| Довжина | 44 мм |
| Місце встановлення | Передня |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Ширина | 44 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |