


484 ₴
Застосування:
Оригінальні номери та аналоги:
FEBI BILSTEIN 108906, SWAG 33 10 5966, IAP QUALITY PARTS 507-11110, METZGER 52044408, GSP 535898, MAZDA B60P-34-156, QUINTON HAZELL EMB7554, OPTIMAL F1-0055, MAZDA GHT6-34-156, MAZDA GHT6-34-156A, MAZDA GMD9-34-156, MAZDA GMH8-34-156, MAZDA GMH8-34-156A, HERTH+BUSS JAKOPARTS J4263020, MAZDA KD35-34-156, MAZDA KD35-34-156B, MAZDA KD353-41-56D, MAZDA KD353-41-56E, MAZDA KD613-41-56C, MAZDA KD613-41-56E, MAZDA KD613-41-56F, FAI AutoParts SS11194K, WILMINK GROUP WG2242250| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | ADM58099 |
| Виробник | Blue Print |
| Внутрішній діаметр | 19 мм |
| Довжина | 50 мм |
| Зовнішній діаметр | 50 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Mazda |
| Ширина | 40 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |