



143 ₴
Застосування:
Оригінальні номери та аналоги:
NISSAN 54613EB71A| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | ADBP800570 |
| Виробник | Blue Print |
| Внутрішній діаметр | 32 мм |
| Довжина | 52 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Nissan |
| Ширина | 48 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |