



1 028 ₴
Застосування:
Оригінальні номери та аналоги:
FEBI BILSTEIN 186049, TOYOTA 48815-05160, HERTH+BUSS JAKOPARTS J4262029, FAI AutoParts SS10943K, WILMINK GROUP WG2357612, WILMINK GROUP WG2358269| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | ADBP800561 |
| Виробник | Blue Print |
| Внутрішній діаметр | 21 мм |
| Довжина | 61 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Ширина | 52 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |