



1 384 ₴
ЦІНА ВКАЗАНА ЗА 1 ШТУКУ. ГАЛЬМІВНІ ДИСКИ ПРОДАЮТЬСЯ ЛИШЕ ПАРАМИ (ПО 2 ШТУКИ)!
Застосування:
Оригінальні номери та аналоги:
A.B.S. 16927, MAXGEAR 19-0701, MAXGEAR 19-0701SPORT, NK 205012, METELLI 23-0166, FEBI BILSTEIN 23541, RED-LINE 26DW003, MEYLE 29-15 521 0000, PROFIT 5010-1097, EUROBRAKE 5815205012, ASHIKA 60-0W-013, ASHIKA 60-0W-013C, STELLOX 6020-3613VK-SX, GIRLING 6045471, DACO Germany 605015, JAPKO 60W13, JAPKO 60W13C, METZGER 6110547, IAP QUALITY PARTS 709-20051, CIFAM 800-166, SWAG 89 92 3541, FTE 9072518, TEXTAR 92102600, CHEVROLET 96286933, DAEWOO 96286933, ACKOJA A51-80002, COMLINE ADC1052V, COMLINE AND6868, BORG & BECK BBD4139, FREMAX BD-2559, FREMAX BD-2836, OPEN PARTS BDA1984.20, QUINTON HAZELL BDC4767, OPEN PARTS BDR1984.20, DELPHI BG3334, LYNXauto BN-1362, KAVO PARTS BR-1207-C, FTE BS7737, KAISHIN CBR006, BREMSI CD7565V, NPS D330O03, DYNAMATRIX DBD1565, FRIGAIR DC07.112, FERODO DDF1565, TRUSTING DF239, TRW DF4547, JAPANPARTS DI-W13, JAPANPARTS DI-W13C, FOMAR Friction FO 2647, FIT FR1322V, HERTH+BUSS JAKOPARTS J3300905, NIPPARTS J3300905, MILES K000461, MILES K200461, MOTAQUIP LVBE281Z, MINTEX MDC1388, NISSHINBO ND6047K, NiBK RN2098, ROTINGER RT 2431, ROTINGER RT 2431-GL, ROTINGER RT 2431-GL T3, ROTINGER RT 2431-GL T5, ROTINGER RT 2431-GL T6, ROTINGER RT 2431-GL T9, FENOX TB219054, TOMEX Brakes TX 72-41| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | ADG043167 |
| Виробник | Blue Print |
| Зовнішній діаметр | 256 мм |
| Кількість отворів | 4 шт. |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Призначення | Передні колеса |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Daewoo |
| Тип | Вентильовані |
| Товщина | 24 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 100 мм |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |