



1 272 ₴
ЦІНА ВКАЗАНА ЗА 1 ШТУКУ. ГАЛЬМІВНІ ДИСКИ ПРОДАЮТЬСЯ ЛИШЕ ПАРАМИ (ПО 2 ШТУКИ)!
Застосування:
Оригінальні номери та аналоги:
A.B.S. 16063, MEYLE 36-15 521 0014, NISSAN 40206-4M402, NISSAN 40206-4M404, NISSAN 40206-95F0A, NISSAN 40206-95F0B, PROFIT 5010-0260, ASHIKA 60-00-015C, JAPKO 60015C, STELLOX 6020-2231VK-SX, GIRLING 6074521, APlus 61938AP, TEXTAR 92289503, BORG & BECK BBD4942, FREMAX BD-7101, QUINTON HAZELL BDC3775, DELPHI BG2567, LYNXauto BN-1104, KAVO PARTS BR-6729-C, KAISHIN CBR179, BREMSI CD6260V, TRW DF7452, JAPANPARTS DI-015C, FIT FR0149V, HERTH+BUSS JAKOPARTS J3301056, MANDO MBC030300, NISSHINBO ND2011K, RAICAM RD00142, NiBK RN1039, FENOX TB217333| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | ADN143166 |
| Виробник | Blue Print |
| Зовнішній діаметр | 257 мм |
| Кількість отворів | 4 шт. |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Призначення | Передні колеса |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Nissan |
| Тип | Вентильовані |
| Товщина | 22 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 114.3 мм |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |