


710 ₴
Застосування:
Оригінальні номери та аналоги:
FEBI BILSTEIN 101408, APlus 18449AP, FARE SA 32727, RED-LINE 43RV005, SWAG 44 10 1408, AKRON-MALÒ 53223, Metalcaucho 56518, CAUTEX 761415, STELLOX 77-00855-SX, BSG BSG 15-700-082, BGA BU4297, JAPKO GOJL34, ASHIKA GOM-L34, LAND ROVER RGX101030, LAND ROVER RGX101440, JAPANPARTS RU-L34, FAI AutoParts SS8915, STC T456518, DELPHI TD1503W, WILMINK GROUP WG2239926| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | ADJ138025 |
| Виробник | Blue Print |
| Довжина | 51 мм |
| Діаметр внутрішній | 13 мм |
| Діаметр зовнішній | 44 мм |
| Місце встановлення | Задній правий |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Land Rover |
| Ширина | 45 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |