


705 ₴
Застосування:
Оригінальні номери та аналоги:
FEBI BILSTEIN 100354, APlus 18412AP, RIDEX 251T0423, A.B.S. 270783, DYS 37-07516-5, SWAG 44 10 0354, CORTECO 49356182, IAP QUALITY PARTS 511-14053, MEYLE 53-14 610 0007, AKRON-MALÒ 53239, TALOSA 57-08629, AIC 70578, ORIGINAL IMPERIUM 7163, KAWE 8500 17814, TRISCAN 8500 17814, GATES AWS1142, RODRUNNER BC-SB 658, BSG BSG 15-700-095, BORG & BECK BSK7711, BGA BU4231, LYNXauto C8382, COMLINE CRB3412, OPTIMAL F8-8282, FIRST LINE FSK7711, JAPKO GOJL04, ASHIKA GOM-L04, MONROE L17814, LAND ROVER LR018345, MOOG LR-SB-13763, MOTAQUIP LVSK1244, LAND ROVER RBJ000120, LAND ROVER RBJ000120 SK, LAND ROVER RBJ000130, LAND ROVER RBJ000130 SK, LAND ROVER RBX000200, JAPANPARTS RU-L04, TEKNOROT SB 658, FAI AutoParts SS10065, DELPHI TD848W, VAICO V48-0208, SKF VKDS 337003, WILMINK GROUP WG1922903, WILMINK GROUP WG2239709| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | ADJ138054 |
| Виробник | Blue Print |
| Довжина | 76 мм |
| Діаметр внутрішній | 14 мм |
| Діаметр зовнішній | 66 мм |
| Місце встановлення | Передній |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Land Rover |
| Ширина | 66 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |