742 ₴
Застосування:
Оригінальні номери та аналоги:
TRUCKTEC AUTOMOTIVE 08.14.039, IAP QUALITY PARTS 121-14071, BMW 13 71 2 246 997, AKRON-MALÒ 1500053, MASTER-SPORT GERMANY 15105/1-LF-PCS-MS, PROFIT 1512-3010, MAGNETI MARELLI 152071758453, HOFFER 16471, MEAT & DORIA 16471, ASHIKA 20-0L-L05, JAPKO 20L05, Omnicraft 2133029, MAXGEAR 26-0002, FEBI BILSTEIN 27024, RED-LINE 36RV005, TOPRAN 500 227, KOLBENSCHMIDT 50013913, STELLOX 71-01147-SX, RIDEX 8A0010, MFILTER A 817, KAISHIN A10116, DENCKERMANN A140706, 1A FIRST AUTOMOTIVE A60295, FILTRON AK 362, FRIGAIR AR02.101, BORG & BECK BFA2021, MANN-FILTER C 15 105/1, DYNAMATRIX DAF823, DACO Germany DFA0300, Dr!ve+ DP1110.10.0014, EUROREPAR E147119, COMLINE EAF078, OPEN PARTS EAF3020.20, MECAFILTER EL3816, KAMOKA F205701, KLAXCAR FRANCE FA065z, FI.BA FA-2003, JAPANPARTS FA-L05S, FIL FILTER HP 2617, LYNXauto LA-1122, LUCAS LFAF164, LUCAS FILTERS LFAF164, LAND ROVER LR007478, KNECHT LX 823, MAHLE LX 823, OPTIMAL OP-FAF10012, MULLER FILTER PA295, AUTOMOTOR France PAF1371, ROVER PHE 100500, LAND ROVER PHE100500, LAND ROVER PHE100500L, PURRO PUR-PA3009, QUINTON HAZELL QFA0502, MISFAT R353, SCT - MANNOL SB 081, Stark SKAF-0060009, VAICO V20-0611, MOTAQUIP VFA957, WIX FILTERS WA6573, WILMINK GROUP WG1018774, WILMINK GROUP WG1216832, WILMINK GROUP WG1438393, WILMINK GROUP WG1792444, WILMINK GROUP WG2152061, WILMINK GROUP WG2220385, WILMINK GROUP WG2282571| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | ADJ132223 |
| Виробник | Blue Print |
| Висота | 88 мм |
| Довжина | 377 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Land Rover, BMW, Rover |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 146 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |